PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1058}

Fortepian

The Piano
7,8 51 972
oceny
7,8 10 1 51972
7,8 28
ocen krytyków
Fortepian
powrót do forum filmu Fortepian

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Oglądałam ten film jakiś dłuższy czas temu. W opisach filmu tutaj stoi, że Ada była panną z dzieckiem i zaniemówiła jak była mała, a z tego co ja pamiętam z filmu było zupełnie inaczej. Ada była pianistką, miała męża, który był śpiewakiem i to z nim miała córkę. W czasie jakiegoś plenerowego występu była burza i jej męża będącego na scenie właściwie obok niej zabił piorun. Ona w tym momencie po traumie straciła głos. Postanowiła się wydać ponownie za mąż po tym jak została wdową.

ocenił(a) film na 7
kassandrame

Polecam wiec bardziej uwazne obserwowanie takze gry aktorow. Mala coreczka glownej bohaterki miala bujna wyobraznie i nie byla to jej jedyna popisowka w tym filmie :)

ocenił(a) film na 7
Svarta

Dokładnie :) Mała Paquin wymiata - a ta opowieść w jej wykonaniu jest szczególnie warta uwagi :P Ergo - Ada była panną z dzieckiem :)

ocenił(a) film na 9
Svarta

Oj, oj, ja też się dałam nabrać na popisową opowieść małej dziewczynki. A to dowód na to, że tak dobrze zagrała albo na to, że nie rozumiem filmów, które oglądam :)

ocenił(a) film na 10
kasiacieslak

Dowód na dobrą grę dziecka.

ocenił(a) film na 10
kassandrame

No nie żartuj:) Oglądałaś jeden z wspanialszych filmów poprzedniego dziesięciolecia w taki sposób, że mylisz podstawowe fakty?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones